• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 SPOR YAPALIM
SAĞLIKLI YAŞAYALIM! 
 0 256 219 81 19

HAKKIMIZDA

  

 

     2009 yılında faaliyete giren Sporium LIFE Club sağlıklı yaşamak isteyen Aydınlıların adresi olmayı başarmıştır. SELDA İŞKOR  yönetiminde Sporium LIFE Club, YOGA, Step, Pilates, Slide, Boot Camp, Aerobic, Latin Aerobic, Fitness, Vücut Geliştirme, Gym Oriantel, Bale ve Ritmik Cimnastik,  Kids gym hizmetleri ile sizlere sağlıklı bir hayat için kapılarını açıyor.

Kaliteli, nezih ve hijyenik bir salon, dinamik ve eğitmen kadrosu, ilgili ve güler yüzlü bir ortam…

İşte bu yüzden biz sizleri kaliteyi yaşamanız için salonumuza bekliyoruz.

Ruh ve beden sağlığınız fitness sayesinde düzene girecek, her gün daha iyi görünüp, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sürekli aktif olmayı gündelik hayatınızın bir parçası yaptığınızda, merdiven basamaklarını çıktıktan sonra artık yorgunluk hissetmeyeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla hafta sonları bir araya gelmek için kendinizde daha fazla enerji hissedeceksiniz.

Artık daha canlısınız. İşte ve okulda daha iyisiniz. Ve kendinize olan güveniniz tam. Fitness düzenli fiziksel aktivite sayesinde dayanıklılığı, esnekliği ve gücü arttırmayla ilgilidir. Bu, hatta köpeğinizi gezdirmek ya da garajınızı düzenlemek gibi gündelik aktiviteleri de içerir.

Salonumuzda bay ve bayan çalışma bölümleri farklıdır.
Formda kalmak isteyen bay ya da bayanlar, zayıflamak isteyenler ya da sadece sağlıklı bir hayat için spor yapanlar, Sporium Fitness Club hizmetinizde…